RT2010DKE07412RL
MFR.Part #
RT2010DKE07412RL
JLCPCB Part #
C1716459
Description
-55℃~+125℃ 200V 412Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS