RT2010BKD0733RL
MFR.Part #
RT2010BKD0733RL
JLCPCB Part #
C876567
Description
-55℃~+125℃ 33Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS