RT1210WRD076K81L
MFR.Part #
RT1210WRD076K81L
JLCPCB Part #
C4045654
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS