RT1210WRD07620RL
MFR.Part #
RT1210WRD07620RL
JLCPCB Part #
C4234689
Description
-55℃~+125℃ 250mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS