RT1210WRD07360RL
MFR.Part #
RT1210WRD07360RL
JLCPCB Part #
C4313111
Description
-55℃~+125℃ 250mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS