RT1210WRD0735K7L
MFR.Part #
RT1210WRD0735K7L
JLCPCB Part #
C4066717
Description
-55℃~+125℃ 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS