RT0603CRE0769K8L
MFR.Part #
RT0603CRE0769K8L
JLCPCB Part #
C2124506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS