RN73R2ETTD4372F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4372F100
JLCPCB Part #
C2604668
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS