AF1206FR-07249RL
MFR.Part #
AF1206FR-07249RL
JLCPCB Part #
C6123771
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS