RT1210WRD07243RL
MFR.Part #
RT1210WRD07243RL
JLCPCB Part #
C4025929
Description
-55℃~+125℃ 243Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS