RT1210WRD0717R4L
MFR.Part #
RT1210WRD0717R4L
JLCPCB Part #
C4078556
Description
-55℃~+125℃ 17.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS