RT1210WRD0713KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRD0713KL
JLCPCB Part #
C3950481
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS