RT1210WRD0710KL
MFR.Part #
RT1210WRD0710KL
JLCPCB Part #
C4009870
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS