RT1210WRB0721KL
MFR.Part #
RT1210WRB0721KL
JLCPCB Part #
C3953675
Description
-55℃~+125℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS