RT1210WRB0717K8L
MFR.Part #
RT1210WRB0717K8L
JLCPCB Part #
C3920234
Description
-55℃~+125℃ 17.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS