RT1210FRE075R76L
MFR.Part #
RT1210FRE075R76L
JLCPCB Part #
C2135600
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 5.76Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS