RT1210FRD0756KL
MFR.Part #
RT1210FRD0756KL
JLCPCB Part #
C4052971
Description
-55℃~+125℃ 250mW 56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS