RT1210DRE075R6L
MFR.Part #
RT1210DRE075R6L
JLCPCB Part #
C6669250
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS