RT1210DRD074K99L
MFR.Part #
RT1210DRD074K99L
JLCPCB Part #
C873186
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS