RT1210DRD073K6L
MFR.Part #
RT1210DRD073K6L
JLCPCB Part #
C4204723
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS