RT1210DRD07374RL
MFR.Part #
RT1210DRD07374RL
JLCPCB Part #
C2138621
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS