RT1210DRD072K32L
MFR.Part #
RT1210DRD072K32L
JLCPCB Part #
C2139139
Description
-55℃~+125℃ 2.32kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS