RT1210CRE075K6L
MFR.Part #
RT1210CRE075K6L
JLCPCB Part #
C4264999
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS