RT1210CRE0756R2L
MFR.Part #
RT1210CRE0756R2L
JLCPCB Part #
C3940148
Description
-55℃~+125℃ 250mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS