RT1210CRE074K64L
MFR.Part #
RT1210CRE074K64L
JLCPCB Part #
C4296996
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS