RT1210CRE0728K7L
MFR.Part #
RT1210CRE0728K7L
JLCPCB Part #
C1702704
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS