RT1210CRE07210RL
MFR.Part #
RT1210CRE07210RL
JLCPCB Part #
C4307832
Description
-55℃~+125℃ 210Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS