RT1210CRD07604RL
MFR.Part #
RT1210CRD07604RL
JLCPCB Part #
C3940620
Description
-55℃~+125℃ 250mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS