RT1210CRD07412RL
MFR.Part #
RT1210CRD07412RL
JLCPCB Part #
C3976295
Description
-55℃~+125℃ 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS