RT1210CRD0733K2L
MFR.Part #
RT1210CRD0733K2L
JLCPCB Part #
C4278922
Description
-55℃~+125℃ 250mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS