FMP200JT-52-3R9
MFR.Part #
FMP200JT-52-3R9
JLCPCB Part #
C1379391
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.9Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS