RT1210CRB0776K8L
MFR.Part #
RT1210CRB0776K8L
JLCPCB Part #
C4125813
Description
-55℃~+125℃ 250mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS