MFR25SFRF52-25K5
MFR.Part #
MFR25SFRF52-25K5
JLCPCB Part #
C1744283
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS