AF1210FR-0738K3L
MFR.Part #
AF1210FR-0738K3L
JLCPCB Part #
C4031022
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS