RT1210CRB0727K4L
MFR.Part #
RT1210CRB0727K4L
JLCPCB Part #
C4167765
Description
-55℃~+125℃ 250mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS