RT1210BRE07300RL
MFR.Part #
RT1210BRE07300RL
JLCPCB Part #
C7303329
Description
-55℃~+125℃ 250mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS