RT1210BRE0712R7L
MFR.Part #
RT1210BRE0712R7L
JLCPCB Part #
C873111
Description
-55℃~+125℃ 12.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS