RT1210BRD0759KL
MFR.Part #
RT1210BRD0759KL
JLCPCB Part #
C1699263
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS