RT1206WRB07825RL
MFR.Part #
RT1206WRB07825RL
JLCPCB Part #
C3984383
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS