RT1206WRB0736R5L
MFR.Part #
RT1206WRB0736R5L
JLCPCB Part #
C4297460
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS