RT1206WRB07330RL
MFR.Part #
RT1206WRB07330RL
JLCPCB Part #
C3946476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS