RT1206WRB0730RL
MFR.Part #
RT1206WRB0730RL
JLCPCB Part #
C4252615
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS