RT1206WRB0725K5L
MFR.Part #
RT1206WRB0725K5L
JLCPCB Part #
C4021519
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS