RT1206WRB0720R5L
MFR.Part #
RT1206WRB0720R5L
JLCPCB Part #
C4050222
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS