RT1206WRB0716K5L
MFR.Part #
RT1206WRB0716K5L
JLCPCB Part #
C4100129
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS