RT1206FRE0742R2L
MFR.Part #
RT1206FRE0742R2L
JLCPCB Part #
C872766
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS