RT1206FRE073K3L
MFR.Part #
RT1206FRE073K3L
JLCPCB Part #
C706452
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS