RT1206FRE07316RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206FRE07316RL
JLCPCB Part #
C872699
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS