RT1206FRE07316KL
MFR.Part #
RT1206FRE07316KL
JLCPCB Part #
C4061936
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS