RT1206FRE0722RL
MFR.Part #
RT1206FRE0722RL
JLCPCB Part #
C872625
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS